auto foto orientesanas
Reģistrācija uz pasākumu


0

Limitēts piedāvājums – abonements jāpiesaka »» info@brauciens.lv, norādot komandu un maksātāja rekvizītus.

Jaunums

Visi, kas ieraksta atsauksmi par tikko notikušo posmu, piedalās izlozē, kur pirms nākamā posma trīs autori saņems 25€ atlaidi dalības maksai kādam no nākamajiem posmiem. Atlaides kods tiks atsūtīts uz epastu. Šī atlaide nesummējas ar citām.

30.septembrī - ceļojums uz Sprīdīša Laimīgo zemi

30.septembrī dodies kopā ar mums aizraujošā autofotoorientēšanās braucienā "Sprīdītis", kura laikā, orientējoties un fotografējoties, apceļosim Latvijas pierobežu Tērvetes un Elejas pusē, kā arī meklēsim paslēptos kontrolpunktus pie mūsu kaimiņiem - lietuviešiem Šauļu apkārtnē.

Ar interesantiem uzdevumiem un stāstiem mūs sagaidīs Vilces muiža, kokapstrādes darbnīca "Amatnieki" un "Viestardu" tulpju dārza saimnieki Kroņaucē, bet īpašu pārsteigumu katrai komandai būs sagādājusi Vecauces ev.luterāņu baznīca. Par garšu kārpiņu lutināšanu brauciena laikā gādās kūku cepēja Inga Eglīte un z/s "Vainadziņi" (Nr.6).

Brauciena laikā darīsim arī labos darbus, ar dāvanām iepriecinot Elejas bērnu un jauniešu centru, kā arī palīdzot Abgunstes muižai atdzimt par gaismas pili, ar pašu sarūpētām mākslas grāmatām liekot pamatus muižas bibliotēkai.

Iespējams, ceļojuma beigās sapratīsim, kādēļ tieši Tērvetes apkārtne iedvesmoja Annu Brigaderi sarakstīt pasaku lugu "Sprīdītis".

Piedalīšanās ir pavisam vienkārša - izveido komandu vismaz no 2 cilvēkiem un auto, sagatavo digitālo fotoaparātu, ar kuru bildēsi kontrolpunktus, bruņojies ar attiecīgā reģiona karti, reģistrē savu komandu "Sprīdīša" braucienam un tiekamies startā!

Starts - LVM Tērvetes dabas parka stāvlaukumā, finišs - Pūteļkrogā.

Pasākuma norise:
Sestdiena, 30.septembris
09:00 – 09:40 reģistrācija
09:40 dalībnieku sapulce
10:00 pirmā auto starts
17:30 pirmā auto finišs

Otrdiena, 3.oktobris
18:00 neoficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.brauciens.lv

Trešdiena, 4.oktobris
12:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.brauciens.lv

Dosimies pa Sprīdīša pēdām Laimīgās zemes meklējumos!

Saaremaa ieņemta / rezultāti ir klāt!

Patika mūsu pasākums "Saaremaa 2017"? Nospied LIKE!

 

12.augusta rītā 50 auto komandas no Latvijas devās iekarot kaimiņu - igauņu populārāko vasaras tūrisma galamērķi - Sāremā un Muhu salas.

Divu dienu laikā tika meklēti un fotografēti neskaitāmi apskates objekti un krustu-šķērsu izbraukātas abas salas . Viena no komandām savā atsauksmē par piedzīvoto uz salām nosauca šo braucienu par Sāremā valsi. Un tam nevar nepiekrist - kontrolpunkti bija jāmeklē pie bākām, baznīcām, pilsdrupām, vējdzirnavām, ceļmalās, purvos un pludmalēs, viegli un brīžiem grūti sasniedzamās vietās. Arī neparedzamie laikapstākļi - saule, kas mijās ar pēkšņu tumsu dienas laikā un spēcīgu negaisu - lika dalībniekiem "dejot valsi" arī pa peļķēm.

Otrās dienu finišu veiksmīgi sasniedza 49 komandas.

Goda pjedestāls izskatās šādi:

A+ (profesionāļu) klasē 1.vieta - komandai "Oi, jāpadomā!", 2.vieta - "Dažiem dadžiem", 3.vietā ierindojas "Quattro Racing Team".

Savukārt A (tūrisma) klases vietu sadalījums ir sekojošs: 1.vieta - komandai "Sudraba bulta", 2.vietā - "Gā-Zē-Bē", bet trešo vietu ieņem komanda "Cietu seju".

Pirmās vietas ieguvēji abās klasēs saņem 40 eur atlaidi dalības maksai, otrai vietai abās klasēs - 30 eur atlaide dalības maksai, bet 3.vietas ieguvējiem - 25 eur atlaide dalības maksai kādā no mūsu rīkotajiem braucieniem 2017./2018.gadā. 

Apsveicam uzvarētājus!

  Jau var pieteikties uz nākamo posmu (sacensību reģions), var pieteikties arī uz nākamo nakts posmu...

Lasīt pārējās, vecākas ziņas »»

Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Sacensību
kalendārs

6.posms 30.septembris
Tērvete-Lietuva

7.posms 4.novembris
Ērgļi (noslēguma posms ar apbalvošanu un balli)

Naktsposms #5
9.decembris
Cēsis
orientesanas.lv

 
 

 

 Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.