auto foto orientesanas
Reģistrācija uz pasākumu


0

Autofotoorientēšanās vasara sākas Kuldīgā

Iesāc savus vasaras piedzīvojumus ar ceļojumu uz Kurzemes centru 9.jūnijā!

Brauciena laikā kopā ar pārējiem autofotoorientēšanās brauciena dalībniekiem iepazīsi daudz jaunas, iespējams, līdz šim vēl neapmeklētas un neatklātas vietas Kuldīgas, Aizputes un Alsungas apkārtnē, ieraudzīsi mums visiem zināmās tūrisma apskates vietas no cita skatu punkta.

Šajā dienā savas durvis vērs vaļā arī novadu mājražotāji, piedāvājot nogaršot un iegādāties savu produkciju.

Orientējoties, meklējot un fotografējot paslēptos kontrolpunktus, kā arī veicot dažādus neparastus, jautrus uzdevumus un piedaloties pilsētu medībās, 8 stundas paskries nemanot! 

Lai piedalītos, nepieciešama komanda vismaz no 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu atmiņas karti, reģiona karte un labs noskaņojums! Braucienā droši ņem līdzi bērnus, ģimeni un draugus – kopā jautrāk!

Sestdiena, 9.jūnijs
10:00 – 10:45 reģistrācija
10:45 dalībnieku sapulce
11:00 pirmā auto starts
19:00 pirmā auto finišs

Brauciena reģions >>

Starts un finišs - "Rančo krodziņā" Rīgas-Liepājas šosejas 136.kilometrā.

Dalības maksa 65 eur no auto, neatkarīgi no cilvēku skaita tajā.

Reģistrē savu komandu un dodies ceļā!

Izzini Latviju kopā ar mums!
 

 Publicēti 28.aprīļa oficiālie rezultāti

Ar trillera cienīgu sižetu par Vīlandes zemeņu rakursu ieskaitīšanu/neieskaitīšanu ir noslēgusies 28.aprīļa Dienvidigaunijas rezultātu aprēķināšana. Rezultātu sadaļā ir publicēti visu komandu oficiālie rezultāti un nobrauktie maršruti. 

Neskatoties uz lielu nobraukto kilometru skaitu, vairākām komandām Igaunijas ātrie un līdzenie ceļi ļāva paņemt visus kontrolpunktus un izpildīt visus uzdevumus stipri ātrāk par noteikto kontrollaiku, šoreiz uzvarētāji tika noteikti pēc nobrauktiem kilometriem, iegūto vietu noteikšanā izmantojot Nolikumā noteikto 2% toleranci. 

komandas "Palaiž garām" un "Svētdienas braucēji" no A klases un komanda "Brauc un Filtrē" no A+ klases tiek pie dalītām pirmām vietām gan kopvērtējumā, gan savās klasēs.

A klasē 3.vietu iegūst "Pedālis grīdā, gāze sēdeklī".

Savukārt komandas "Baltic Team" un "Mēs un auto" - abas iegūst dalīto 2 vietu A+ klasē.

Pirmo vietu ieguvējiem balvā 30 eur dāvanu karte no brauciens.lv.

Otrās un trešās vietas ieguvējiem balvā 20 eur dāvanu karte no brauciens.lv.

Komanda "Juniori" vienīgā bija pieteikusi sevi papildus A2 klasē, kurā startē ģimenes ar bērniem līdz 12 gadiem. Tā kā konkurences šajā klasē šoreiz nebija, tad "Juniori" iegūst balvā dāvanu karti no AHHAA centra 29 eur vērtībā.  

Apsveicam uzvarētājus!

Nākamais brauciens - 9.jūnijā Kuldīgā. Reģistrācija atvērta. Samazinātā dalības maksa - 50 eur no auto, ir spēkā līdz pirmdienai, 7.maijam. 

28.aprīlī – “Brīvdiena Dienvidigaunijā”

Dienvidigaunija. Ko Tu zini par šo Igaunijas nostūri, kas ir tepat blakus Latvijai?

Tajā ir Vircezers, kurā gada laikā atpūšas ap 1 miljons putnu. Vēl šeit ir Baltijas valstīs senākā pilsēta Tartu un viena no lielākajām Baltijas valstu pilīm - Viljandi. Un starp šīm pērlēm paslēpušies neskaitāmi dabas objekti, skatu torņi un miegainie ciematiņi, kuros dzīvo seti un vecticībnieki, saimniecības, kurās ražo Gaudas un brī sierus.

Kā paši igauņi teic: “Tā ir vieta, kur laiks rit savādāk.”

Gribi visu šo bagātību redzēt savām acīm?

28.aprīlī dodies turp kopā ar pārējiem autofotoorientēšanās dalībniekiem un izzini šo reģionu, apvienojot brīvdienu ceļojumu ar orientēšanos pēc kartes, kontrolpunktu meklēšanu un fotografēšanu!

8 stundās redzēsi pietiekami daudz, lai rastos vēlēšanās pēc sacensībām atgriezties šeit vēlreiz.

Lai piedalītos braucienā nepieciešams vieglais automobilis, vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts, Dienvidigaunijas karte, personu apliecinošs dokuments iebraukšanai Igaunijā, ļoti labs noskaņojums. Ņem līdzi draugus, ģimeni - kopā jautrāk!

Dalības maksa 65 eur no auto, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.

Pasākuma norise:
Sestdiena, 28.aprīlis
10:00 – 10:30 10:45 reģistrācija
10:30 10:45 dalībnieku sapulce
10:45 11:00 pirmā auto starts
18:45 19:00 pirmā auto finišs

Sacensību reģions ir šeit »»

Plānotais starts un finišs - starp Torva un Otepaa.

 

3.marta sniegavīru un kontrolpunktu "medības" noslēgušās

63 auto komandas no visas Latvijas savas pirmās marta brīvdienas pavadīja sniegavīru un dažādu kontrolpunktu meklējumos Jelgavas un Dobeles apkārtnē, kā arī veicot jautrus papilduzdevumus muzejos un tūrisma saimniecībās, kas šajā dienā vēra savas durvis autofotoorientēšanās sacensību dalībniekiem.

Savukārt Jaunpils un Dobeles novada atsaucīgākie uzņēmēji cienāja visus ar siltu tēju un alu.

Ar labajiem darbiem komandas viesojās Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrībā “Laimiņa”, dāvinot biedrības bērniem un daudzbērnu ģimenēm “Ģimenes pakas-pārsteigumu”.

Jāatzīst, vairākas komandas nebija uzmanīgi izlasījušas biļetenu un uzdevumu lapu. Līdz ar to netika “paņemti” vairāki vērtīgi kontrolpunkti, vai arī tieši otrādi – tika “paņemti” bankroti. Šī neuzmanība ietekmēja arī komandu izkārtojumu rezultātu tabulā.

Taču tas netraucēja dalībniekiem gūt prieku par atrastajiem kontrolpunktiem, par skaistajiem skatiem pa auto logu un interesanti pavadītu sestdienu.

Un nu par rezultātiem.

A klasē pirmo vietu ieguva komanda “Solot mīnus divdesmit”, iegūstot 5.vietu komandu kopvērtējumā.

Iepriekšējā posma uzvarētājiem A klasē - komandai “Pedālis grīdā, gāze sēdeklī”, šoreiz otrā vieta.

Savukārt pirmo reizi savā autofotoorientēšanās karjerā uz goda pjedestāla kāpj komanda “Avārijas brigāde”, iegūstot 3.vietu A klasē.

Šoreiz 5 komandas startēja A2 papildklasē, kurā piedalās bērni līdz 12 gadiem.

Pirmo vietu šajā klasē iegūst komanda “Zvirbuļi”.
Otrajā vietā – komanda “Resnie putni”, aiz sevis atstājot komandu “Iezemieši”, kurai tiek godpilnā 3.vieta.

Balvas šajā klasē nodrošina brauciens.lv

A+ klasē, kurā startē profesionāļu komandas, vietu sadalījums nav tāds, kā parasti.

Tā, savu kārtējo uzvaru svin komanda “Brauc un Filtrē”, iegūstot 1.vietu gan savā klasē, gan komandu kopvērtējumā.

Pēc ilgāka pārtraukuma uzvaras garšu varēs sajust arī veterānu komandas “Mēs un auto” un “Lauku draiskuļi”, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu savā klasē.

Balvas A un A+ klasēs nodrošina a/s “Spodrība”, Jaunpils alus, atpūtas komplekss “Grantiņi”, Rūķīšu tēja, Astarte Nafta, Edīte Bēvalde.

Strausu ferma “Ratītes” piešķir mierinājuma balvu pēdējās vietas ieguvējiem – komandai “Krāsainie sapņi”.

Apsveicam visus uzvarētājus!

Visu komandu oficiālos rezultātus, brauktos ceļus skatiet sadaļā REZULTĀTI, neieskaitītās un interesantākās bildes - FOTO/VIDEO. 

Nākamais Lielais Orientēšanās brauciens notiks 28.aprīlī. Dosimies iepazīt Dienvidigaunijas pērles Tartu un Viljandi apkārtnē.

Pieteikšanās jau atvērta. Sacensību reģions arī zināms. Tikai līdz pirmdienai, 12.martam dalības maksa 50 eur no komandas.

Atgādinām, ka 17.martā notiks Mazais Orientēšanās brauciens «Apkārt Babītes ezeram». Reģistrācija jau darbojas https://mazais.brauciens.lv

Tumsas cienītājiem jāreģistrējas Naksts Orientēšanās braucienam "Lielais Lukturis". Reģistrācija: https://nakts.brauciens.lv

Lasīt pārējās, vecākas ziņas »»

Mūs atbalsta:

 

 

 
Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Sacensību
kalendārs

Lielais Lukturis
2.jūnijs
Kandava

LOB4 2018
9.jūnijs
Kuldīga

Mazais Brauciens
28.jūlijs
Bauska

Pilns kalendārs »»

 Skaties arī brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.