auto foto orientesanas




Reģistrācija uz pasākumu


0





Dalībnieku saraksts

2017.gada 30.septembris

Lielais Orientēšanās brauciens, VI posms

Sprīdītis 2017

Sacensību reģiona karte

Nr. Pilots Stūrmanis Komanda
1. M.Bērziņš I.Speciusa merida.lv
2. D.Kalnozola L.Spēka Smalkais stils
3. K.Guļajeva L.Urbāns Citroni
4. I.Cirīte I.Špaka Ķeram vēju
5. E.Girvaitis K.Bogdanovs Avantūristi
6. U.Grieze J.Bariss Rudais zaķis
7. V.G E.P Brauc un filtrē
8. U.Irbe J.Irbe Irbez
9. E.Šulce I.Kirsone Kad tad, ja ne tagad!?
10. J.Marta L.Endlere ČONKAS
11. G.Veismanis G.Veismane Resnie Putni
12. G.Gailums I.Gulbe Juniori
13. A.Bušs M.Buša Bušiņi
14. V.Ozoliņa M.Ozoliņš Matrix
15. A.Gailis I.Roga-Gaile Aiziet!
16. E.Rubina E.Ripa EŽŽY
17. R.Klusa V.Vestmane Frīda
18. I.Šaboha I.Gailīte Bez sirdapziņa spārmetumiem
19. E.Štubis K.Bargs ELKS
20. D.Reinkopa I.Zicāne Zem droša spārna
21. A.Neimanis S.Neimane Zaļie eži
22. J.Kausinieks M.Zaļeskis Hektors
23. K.Asnis M.Asne Cietu seju
24. I.Sebre A.Sebre AABI
25. T.Līdumnieks T.Purgailis Palaiž garām
26. E.Muzikants J.Šteinbriks Pieci bagāžniekā
27. A.Dukats V.Krauja Plāns C
28. A.Klagišs B.Klagiša Avārijas brigāde
29. G.Roga S.Roga Ozo30
30. R.Līcis M.Līce Vēsā Mierā
31. J.Gulbis I.Korde Lidojošie Gulbji
32. J.Lievītis A.Grigoļunovičs Quattro Racing Team
33. J.Ulmis T.Ulmis Gā-Zē-Bē
34. I.Priede I.Liepiņa Četras trakas autosievas
35. I.Juškāns A.Janbergs Varemix
36. L.Jankevica L.Kesmina Kešmašīna
37. J.Skruļs E.Piesis MOS 412
38. D.Liepieņš M.Medne 7 gulētāji
39. D.Berkmane R.Berkmanis Āpasau
40. O.Plonis G.Sirmants Zvērīgie airētāji
41. L.Ozoliņa O.Žabko Madame Taurins
42. O.Vītoliņš J.Vītoliņš KALVE
43. U.Šnore Z.Zālīte Ūpju ligzda
44. A.Zvejnieks A.Zvejniece A kur ir ziemeļi?
45. D.Daugaviete A.Staņevičis Mēs un auto
46. J.Druvaskalns E.Glebavičs Razbainieki
47. A.Dortāne A.Felša A Komanda
48. I.Beizaka L.Lisovska XTream Moms
49. M.Blāze-Pēterso... M.Blāze-Pētersone VENTIŅI
50. N.Rēders V.Beinarts Šakataka
51. M.Sparāns A.Veiskopa MEHA
52. B.Bašķere P.apinis 21
53. M.Zeltiņš R.Meždreijs SK-LAB
54. J.Potehins A.Puķīte-Potehina Kaimiņi
55. A.Orniņa M.Šalta Migla
56. E.Sietiņš G.Dzvinko Lielais un Mazais
I.SABULE I.GOTLAUFA MIX


* - Ar sarkanu krāsu apzīmētas ekipāžas, kas pieteikušās, bet nav apmaksājušas dalību ilgāk kā 2 dienas. Nosvītrotas tās ekipāžas, kas maksājumu nav veikušas 3 dienas.



Uz šo brīdi pieteikušās 57 ekipāžas, no tiem apstiprinātas: 56

Atceries, ka pieteikums tiks akceptēts tikai pēc dalības maksas saņemšanas. Kā samaksāt, lasi šeit »»
Pieteikšanās anketa »»
Dalībnieku saraksts »»





Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus





 

 



Sacensību
kalendārs

6.posms 30.septembris
Tērvete-Lietuva

7.posms 4.novembris
Ērgļi (noslēguma posms ar apbalvošanu un balli)

Naktsposms #5
9.decembris
Cēsis
orientesanas.lv

 
 

 

 



Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.