auto foto orientesanas
Reģistrācija uz pasākumu


0

Sāremā sala divās dienās

Nomaini savu ikdienas steigu pret piedzīvojumiem bagātu brīvdienu izbraucienu ārpus Latvijas!

Dodies kopā ar mums divu dienu ekspresekskursijā uz Sāremā salu Igaunijā!

12.-13.augustā Lielā Orientēšanās brauciena laikā apmeklēsim un izzināsim gan "obligāti" apmeklējamos salas tūrisma apskates objektus, gan arī ielūkosimies Sāremā apslēptākajās vietās, kuras nav iekļautas tūrisma ceļvežos, bet tomēr arī ir apskates vērtas. 

Taču tas, protams, nebūs vienkāršs apskates brauciens - visos objektos atradīsies kontrolpunkti, kuri būs jāatrod un "jāatšifrē" pēc mūsu dotajām norādēm un fotomirkļiem.  Tā būs autofotoorientēšanās!

Pirmajā dienā sacensību režīmā būs jānobrauc 7 stundas, otrajā - 4 stundas. 

12.augusta plāns

11:00 - 11:40 reģistrācija (uz salas ostas tuvumā)
11:40 sapulce
12:00 pirmā auto starts
19:00 pirmā auto finišs kempingā

13.augusts

11:00 pirmā auto starts kempingā
15:00 pirmā auto finišs (uz salas ostas tuvumā).

Biļetes uz prāmi (pirmajā dienā no Virtsu uz Kuivastu, otrajā otrādi) ir iespējams iegādāties jau tagad internetā www.praamid.ee/cp/#/trip/  Iesakām to darīt laicīgi.

Nakšņošanai (kas vienlaicīgi ir arī pirmās dienas finišs un otrās dienas starts) ir norezervēts kempings www.kipikoovi.ee/index_lat.html

Ja ir vēlēšanās palikt šajā kempingā mājiņās un numuriņos, rezervācija ir jāveic pašiem pa tālruni +372 51 30 517 (saimniece runā arī krieviski), vai rakstot e-pastu uz info@kipikoovi.ee

Rezervējot, jāsaka, ka esat no autoorientēšanās grupas no Latvijas. 

Teltsvietas 2 eur/pers. būs brīvi pieejamas bez iepriekšējas rezervācijas.

Par papildus samaksu uz vietas kempingā būs iespējams paēst vakariņas un brokastis. Par to informācija sekos.  

Tie, kuri vēlēsies nakšņot ārpus kempinga, varēs droši to darīt. Galvenais laicīgi ierasties uz svētdienas startu. 

Dalības maksa - 65 eur no auto, neatkarīgi no pasažieru skaita tajā.

Reģistrējies un izbaudi Igaunijas salu skarbo dabu kopā ar mums!

 

Madonas augstās virsotnes ir iekarotas 

10.jūnijā 83 komandas startēja Degumnieku lidlaukā, lai apceļotu Madonas, Cesvaines un Lubānas novadus. Ļaudonas pagasta netradicionālajā saimniecībā "Bieles" finišēja 79 komandas. 

Putekļi, līkumainie Gaiziņkalna ceļi, skaisti skati, viesmīlīgi un dzīvespriecīgi "dzīvo" kontrolpunktu saimnieki un vasaras ģimenes ekskursijas vērti tūrisma apskates objekti - apmēram šādi varētu raksturot Madonas Lielo Orientēšanās braucienu.

8 stundas bija krietni par maz, lai redzētu visu un paviesotos pilnīgi visās saimniecībās, kuras 10.jūnijā bija vērušas vaļā durvis autofotoorientēšanās dalībniekiem. Pilnīgi visus uzdevumus izpildīt un savākt visus kontrolpunktus nevarēja neviens.

A+ (profesionāļu) klasē savas izcilās orientēšanās un stratēģijas plānošanas spējas pierādīja ilggadējie "top" braucēji - komandas "Baltic Team" un "Brauc un Filtrē", uz goda pjedestāla attiecīgi ieņemot pirmo un otro vietu. Savukārt trešajā vietā ierindojās komanda "Mēs un auto", atstājot "aiz strīpas" vairākas "top" komandas.  

Sava novada ceļu pārzināšana un atpazīstamie kontrolpunkti ir ieviesuši loģisku vietu izkārtojumu A (tūrisma) klasē - pirmo vietu iegūst komanda "Sudraba bulta", otrajā vietā atstājot komandu "OK Arona". Abas šīs komandas ir no Madonas novada. Trešajā vietā - komanda "Krasnaja tapočka" no Rīgas. 

Apsveicam uzvarētājus! 

Balvas uzvarētājiem piešķir Madonas novadsCesvaines Alus DarītavaBrīvdienu māja "Piekūni"ASTARTE-NAFTAIK "55 mārītes"

Komanda "Mēs un auto" iegūst balvu no Brīvdienu māja "Piekūni" par goda pjedestāla "iekarošanu".

4.vietas ieguvēji - komanda "Daži dadži" (Egita Puida) saņem balvu no viesu mājas "Kālezers".

Visu dalībnieku vārdā "PALDIES" sakām arī pārējiem: Reķu KalnsMadonas AlusPiemājas saimniecība RozasVisitMadonaLubāna mitrāja informācijas centrsBērzaune, LatviaLVM Kalsnavas arborētums, trušu dārzam "Sveķi", Inesei Mailītei par ziedu performanci, Sarkaņu bibliotēkai, A.Bieziņa muzejam, AG Capital, veikalam "Papīrs", laikrakstam "Stars".

Savukārt visiem ir iespēja ierakstīt atsauksmi par piedzīvoto.

Dārgie dalībnieki, kuri nespēja normāli atrast svarīgāko punktu 10.jūnijā – finišu, un vēl pat pamanījās izteikt nepamatotus un skaļus pārmetumus! Apskatiet kartes fragmentu vēlreiz!!!

 

 

Iesildīšanās vasarai Madonā 10.jūnijā

Ar ko katram no jums asociējas Madona? Daži saka, ka te nekā interesanta nav - tikai Gaiziņš un iespēja paslēpot ziemā.  

Piedalies Lielajā Orientēšanās braucienā "Madona", radi apvērsumu savos priekšstatos par šo novadu Vidzemē un papildini savu fotoalbūmu ar jaunām bildēm!

8 stundu laikā krustu-šķērsu tiks izbraukāts viss Madonas novads, nedaudz paciemojoties arī kaimiņu novados, meklēti un fotografēti kontrolpunkti, apmeklēti vairāki mājražotāji, pie kuriem varēs ne tikai nodegustēt, bet arī nopirkt ko garšīgu.

Būs dažādi papilduzdevumi, leģendas brauciens, slēptais kontrolpunkts un pilsētas medības Madonā. Spēj tik izstrādāt savu stratēģiju, lai savāktu pēc iespējas vairāk punktu un nobrauktu īsāko maršrutu.

Starts - Degumnieku lidlaukā Ošupes pagastā, Madonas novadā.

Finišs šoreiz pie mums-organizatoriem mājās - netradicionālajā saimniecībā "Bieles", kur būs iespēja sarīkot pikniku ar saviem groziņiem.

Gan pirms brauciena, gan arī pēc tā ikviens var palikt pie mums bez maksas teltīs.

Sestdiena, 10.jūnijs

10:00 – 10:40 reģistrācija
10:40 dalībnieku sapulce
11:00 pirmā auto starts
19:00 pirmā auto finišs

Piedalīšanās ir pavisam vienkārša - izveido komandu vismaz no 2 cilvēkiem, sagatavo digitālo fotoaparātu, ar kuru bildēsi kontrolpunktus, bruņojies ar attiecīgā reģiona karti, reģistrējies, kāp mašīnā un dodies atklāt jaunus horizontus tepat Latvijā!

P.S. Brīdinām - autofotoorientēšanās var izraisīt pozitīvu atkarību!

Lasīt pārējās, vecākas ziņas »»

Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Sacensību
kalendārs

AutoFotoRīga
29.jūlijs
Rīga
autofotoriga.lv

5.posms 12.-13.augusts
Sāremā (Igaunija) (reģions)

Naktsposms #4
9.septembris
Jelgava
orientesanas.lv

6.posms 30.septembris
Tērvete-Lietuva

7.posms 4.novembris
Ērgļi (noslēguma posms ar apbalvošanu un balli)

Naktsposms #5
9.decembris
Cēsis
orientesanas.lv

 
 

 

 Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.